Uitslagen 2015

Datum

Wedstrijd

Plaats Daan

Aantal

deelnemers

05/10/2015

Oostrozebeke

31

32

03/10/2015

Hooglede

31

100

25/09/2015

Wereldkampioenschap op de weg Richmond

64

168

16/09/2015

“GP de Wallonie” Namen

74

145

13/09/2015

Heule

DNF

82

10/09/2015

Izegem

66

129

05/09/2015

“Brussels Cycling Classic” Brussel

49

187

30/08/2015

“Schaal Sels” Merksem

DNF

139

18/08/2015

“Grote Prijs Stad Zottegem” Zottegem

32

187

16/08/2015

Langemark (Madonna)

2

55

11/08/2015

Heusden

102

155

09/08/2015

“Antwerpse Havenpijl” Merksem

63

184

29/07 & 09/08/2015

“Ronde van Portugal”

 

 

29/07/2015

Proloog Viseu

38

137

30/07/2015

1ste rit Pinhel - Bragança

DNF

 

 

 

 

 

22 & 26/07/2015

 

“Ronde van Vlaams-Brabant”

-

-

22/07/2015

1ste rit Rillaar

30

195

23/07/2015

2de rit Leefdaal

94

171

24/07/2015

3de rit Gooik (individuele tijdrit)

36

155

25/07/2015

4de rit Ottenburg

DNS

 

19/07/2015

“Dwars door de Vlaamse Ardennen” Erpe-Mere

14

181

04/07/2015

“Omloop Het Nieuwsblad” Zottegem

7

171

30/06/2015

Staden

8

47

27/06/2015

Kortemark Elle

DNF

98

24/06/2015

“Halle-Ingooigem” Ingooigem

27

174

21/06/2015

“Circuit de Wallonie” Wanfercee-Baulet

DNF

117

13/06/2015

“Menen Classic”  Menen

1

170

07/06/2015

“Memorial Van Coningsloo” Rijmenam

103

189

02/06/2015

Gullegem

DNF

179

22 & 24/05/2015

“Triptyque Ardennais”

53

Eindklassement

156

22/05/2015

1ste rit Büllingen – La Calamine

50

186

23/05/2015

2de rit Eupen - Bütgenbach

33

169

24/05/2015

3de rit Beyne-Heusay – Beyne-Heusay

66

160

17/05/2015

“Grand Prix Criquielion” Deux-Acren

4

163

13/05/2015

Puivelde

36

156

10/05/2015

Pittem

2

50

05/05/2015

Hooglede

3

57

03/05/2015

Kampioenschap van West-Vlaanderen Ruddervoorde

3

114

22 & 26/04/2015

“Tour of Croatia” (Kroatië)

95

Eindklassement (115)

22/04/2015

1ste rit Makarska - Split

81

148

23/04/2015

2de rit Sibenik - Zadar

134

143

24/04/2015

3de rit NP Plitvice - Ucka

106

140

25/04/2015

4de rit Pula - Umag

15

121

26/04/2015

5de rit Varazdin - Zagreb

63

116

17 & 18/04/2015

“ZLM Roompot Tour”

-

-

17/04/2015

1ste rit Kamperland - Zierikzee

2

152

17/04/2015

2de rit ploegentijdrit Kamperland - Kamperland

12

26 teams

18/04/2015

3de rit Goes - Goes

DNF

 

15/04/2015

“La côte Picarde” Mers les Bains

11

155

11/04/2015

“Ronde van Vlaanderen” Oudenaarde

15

163

03 & 06/04/2015

Triptyque des Monts & Châteaux

24

Eindklassement (108)

03/04/2015

1ste rit Château d’Antoing - Quevaucamps

73

173

04/04/2015

2de rit Leuze-en-Hainaut – Mont-de-l’Enclus

32

Leider bergklassement

152

05/04/2015

3de rit Tournai - Flobecq

46

129

06/04/2015

4de rit Château de Beloeil – Frasnes-Les-Buissenal

50

129

28/03/2015

Moorslede-Slypskapelle

5

106

20/03/2015

“Handzame Challenge” Handzame

5

172

18/03/2015

“Nokere Koerse” Nokere

68

188

15/03/2015

“Kattekoers”  Ieper

15

193

11/03/2015

Wanzele

91

182

06/03-08/03/2015

3-daagse van West-Vlaanderen

86

Eindklassement (132)

06/03/2015

Proloog (7 km) Middelkerke

69

183

07/03/2015

Rit 1: Brugge-Harelbeke “Vlaamse Pijl”

82

183

08/03/2015

Rit 2: Nieuwpoort-Ichtegem “Omloop der Vlaamse Ardennen”

116

179

28/02/2015

“Ster van Zwolle” in Zwolle (NL)

9

193

22/02/2015

Clubkampioenschap Ingelmunster

5

108

Uitslagen 2014

Datum

Wedstrijd

Plaats Daan

Aantal

deelnemers

04/10/2014

Hooglede

26

135

02/10/2014

Tielt

66

111

01/10/2014

Langemark

22

37

27/09/2014

Bissegem

DNF

69

24/09/2014

Lichtervelde

20

24

23/09/2014

Vichte

DNF

157

21/09/2014

Passendale

2

52

18/09/2014

Oostduinkerke

30

47

16/09/2014

Gits

25

33

28/08/2014

 Keiem                

DNF

51

24/08/2014

Belgisch kampioenschap in           Tervuren            

DNF

 

13/08 & 17/08/2014

Ronde van Oost-Vlaanderen

-

 

13/08/2014

1ste rit Adegem

9

152

14/08/2014

2de rit Bazel

99

149

15/08/2014

3de rit Haasdonk

40

135

16/08/2014

4de rit Massemen

DNF (val)

 

10/08/2014

“Antwerpse Havenpijl” in Merksem

22

168

02 & 04/08/2014

“Kreiz Breizh Elites”

-

 

02/08/2014

1ste rit Calanhal - Plouray

DNF

167

29/07/2014

Natourcriterium Roeselare

25

40

27/07/2014

“GP de Pérenchies” in Pérenchies

39

110

24/07/2014

Ninove

DNF

151

23/07/2014

Westrozebeke

DNF

61

21/07/2014

Dentergem

70

106

14 & 18/07/2014

Ronde van Luik

-

88

14/07/2014

1ste rit Wanze - Wanze

117

179

15/07/2014

2de rit Burdinne - Burdinne

stopgezet

160

16/07/2014

3de rit  Amel - Amel

101

154

17/07/014

4de rit Engis – Engis

99

148

18/07/2014

5de rit Seraing – Seraing

DNF

141

05/07/2014

Omloop Het Nieuwsblad Zottegem

DNF

180

30/06/2014

Ardooie

5

66

28/06/2014

Kortemark

4

79

24/06/2014

“GP Geluwe” Geluwe

59

149

08/06/2014

“Memorial Van Coningsloo” Rijmenam-Bonheiden

96

181

03/06/2014

Gullegem

DNF

181

01/06/2014

Paris-Roubaix

34

134

22 & 25/05/2014

Tour de France Comté

-

 

22/05/2014

1ste rit Besançon – Moirans en Montagne

89

113

23/05/2014

 2de rit Sainte Claude – Le Mont d’Or

76

110

24/05/2014

   3de rit Gilly - Maiche

38

100

24/05/2014

 4de rit Biaufond – La Chaux de fonds (indiv. tijdrit)

70

91

25/05/2014

 5de rit Belfort – La Planche des Belles filles

DNF

91

14/05/2014

Puivelde-Sint-Niklaas

14

185

08 & 11/05/2014

l’Essor Breton

 

-

08/05/2014

1ste rit Kernilis - Plougonven

72

107

09/05/2014

   2de rit Plougonven - Plouay

66

95

10/05/2014

   3de rit Cléguer – Pont Scorff      (ploegentijdrit)

1 (Daan val)

18

10/05/2014

    4de rit Quéven - Guidel

34

84

11/05/2014

    5de rit Belle-Ile-en-Mer/ Le  Palais – Le Palais

DNF

 

04/05/2014

PK in Ruddervoorde

    9

129

01/05/2014

Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt

    5

122

25 & 27/04/2014

Circuit du Saone et Loire

 

28 eindklassement

25/04/2014

1ste rit Le Creusot – Charnay-lès-Mâcon

   15

114

26/04/2014

2de rit Montceau-Les-Mines – Bourbon Lancy

    45

112

27/04/2014

3de rit Autun – Le Creusot

    43

107

19/04/2014

ZLM Tour in Goes

   DNF

155

16/04/2014

Le Côte Picarde in Mers les Bains

49

178

12/04/2014

Ronde van Vlaanderen in Oudenaarde

16

154

08/04/2014

Provinciaal  kampioenschap tijdrijden in Ruddervoorde

8

36

04 & 06/04/2014

Triptyque des Monts et Châteaux

 

27 eindklassement

04/04/2014

1ste rit  Château d’Antoing-Quevaucamps

59

153

05/04/2014

2de rit A indiv. tijdrit Bernissart

19

147

05/04/2014

2de rit B Châteaux d’Estaimbourg-Mont de l’Enclus

35

147

06/04/2014

3de rit Château de Beloeil-Tournai

77

147

29/03/2014

Anvaing

2

86

23/03/2014

Ichtegem

9

104

21/03/2014

Handzame Challenge

10

145

16/03/2014

“Kattekoers” Ieper

5

188

09/03/2014

Brussel-Zepperen

35

197

03/03/2014

Gent-Staden

8

198

02/03/2014

Clubkampioenschap in Ingelmunster

DNF

135

  

 

Uitslagen 2013

Datum Wedstrijd Plaats Daan Aantal
deelnemers
05/10/2023 

 Hooglede

50 

 113

03/10/2013 

 Tielt

 opgave

 150

29/09/2013 

 "Gooikse Pijl in Gooik

 24

 184

25/09/2013 

 Avondcriterium in Langemark

 8

 44

21/09/2013 

 "Primus Classic GP Impanis-Vanpetegem in Haacht

30 

 185

19/09/2013 

 Houthulst

 83

15/09/2013 

 "Grote Prijs Jef Scherens" in Leuven

61 

 146

12/09/2013 

 Oostduinkerke

 53

10/09/2013 

Avondcriterium in Gits

opgave (val) 20 ? 

 25

07/09/2013

Kemmel 

 55

04/09/2013

 Wingene

51 

 158

02/09/2013

Avondcriterium in

Zonnebeke

2

 41

31/08/2013

 "De Moeren Classic" in Adinkerke

 178

28/08/2013

 "Memorial Danny Jonckheere" in Oudenburg

 21

 178

25/08/2013

Kampioenschap van België in Lommel

 opgave (val)

 

14/08 & 18/08 

Ronde van Oost-Vlaanderen

 

 

14/08/2013 

Knesselare proloog

 14

 184

15/08/2013 

 1ste rit Haasdonk - Haaskdonk

72 

 184

16/08/2013 

 2de rit Sinaai - Sinaai

(leider)

 171

 17/08/2013

 3de rit Massemen - Massemen

 65 (leider)

 

 169

18/08/2013 

 4de rit Zwijnaarde - Zwijnaarde

66 (eindwinnaar)

 162

 

 eindklassement

 1

147

11/08/2013 

 Belgisch kampioenschap tijdrijden in Maldegem

 11

 36

07/08/2013 

 Nationale testtijdrit in Angreau-Hollinnes

 14

 21

06/08/2013 

 Dadizele

 99

04/08/2013 

 "Antwerpse Havenpijl" Merksem

 94

 188

 01/08/2013

 Internatie Reningelst

opgave 

 

27/07 & 29/07/2013 

 "Kreiz Breizh Elites" Bretagne (Fr)

 

 

 27/07/2013

 1ste rit Calanhel - Plouray

 40

 146

28/07/2013 

 2de rit Carhaix - Carhaix (individuele tijdrit 12 km)

 58

 131

28/07/2013

 3de rit Le Saint - Ploerdut

 93

 131

29/07/2013

 4de rit Plouguernevel - Rostrenen

 26

 126

 

 eindklassement

34 

 83

 

 jongerenklassement

 16

 36

23/07/2013 

 Natourcriterium Roeselare

tijdrit + rit in lijn

 

13 /15

 35

 

20/07/2013 

 Lichtervelde

19  156
 18/07/2013

 Wijtschate

82
14/07/2013 

 Ploegentijdrit Beker van België in Borlo

  5 20
 11/07/2013

 Grote Prijs Stad Geel in Geel

95  179
07/07/2013 

 Grote Prijs Jean-Pierre Monseré Roeselaree

33  125
29/06/2013 

 Omloop Het Nieuwsblad in Zottegem

opgave   
 25/06/2013

 GP van Geluwe

opgave (val)   
 22/06/2013

 Moen

16  96
 18/06/2013

 Ruddervoorde

 91  152
07/06 & 09/06/2013 

 Le Tour d'Eure-et-Loir

   
 07/06/2013

 1ste rit Pierres - Senonches

59 

 

 

 97

 

08/06/2013 

 2de rit Gallardon - Gallardon

45  86 
08/06/2013 

 3de rit

Mainvilliers - Béville-le-Comte 

25  86
09/06/2013 

 4de rit Châteaudun - Chartres

 3 80
 

 eindklassement

 
 02/06/2013

 Memorial Van Coningsloo Bonheiden

opgave   
26/05/2013 

 GP Etienne De Wilde Laarne

  13   191
 22/05/2013

 Oosterzele

  152
18/05/2013 

 GP Claude Criquelion Deux-Acren

40  186
15/05/2013 

 Puivelde-Sint-Niklaas

40  196 
12/05/2013

 Geluwe

 3 52
05/05 & 08/05/2013 

 Essor Breton (Fr)

   
05/05/2013 

 1ste rit Plouzané - Guilers

 11 100 
 06/05/2013

 2de rit Guipavas - Le Relecq-Kerhuon (ploegentijdrit)

 1 17 teams
06/05/2013 

 3de rit  Le Relecq-Kerhuon - Plougasnou

  33  95
 07/05/2013

4de rit  Plougasnou - Bodilis

 75   94 
08/05/2013 

 5de rit  Landivisiau - Landivisiau

 opgave  
01/05/2013 

Rund um den Finanzplatz 

Eschborn Frankfurt 

  10    134
28/04/2013 Provinciaal kampioenschap op de weg - beloften - Oostnieuwkerke 1  139
24/04/2013 Ledegem 3 133
21/04/2013 GP Afligem 13 197
17/04/2013 De Haan 4 101
13/04/2013 Hooglede 5 83
09/04/2013 Provinciaal kampioenschap tijdrijden - beloften - Ruddervoorde 15 38
06 & 07/04/2013 Tweedaagse van de Gaverstreek     
06/04/2013  1ste rit Stasegem - Stasegem 54 164
07/04/2013  2de rit Deelijk - Deerlijk 42 140
  Jongerenklassement 3  
  Algemeen klassement 7  
01/04/2013 Moorslede -Vierkaven 2 58
28/03/2013 Bellegem 11 155
18/03 & 24/03/2013 Tour de Normandie    
18/03/2013 Proloog Saint-Lô 108 144
19/03/2013 1ste rit Colombelles - Forges-les-Eaux 110 144
20/03/2013 2de rit Forges-les-Eaux - Elbeuf sur Seine 113 143
21/03/2013 3de rit Thuit-Signol - Argentan 67 135
22/03/2013 4de rit Domfront - Villers Bocage opgave  
15/03/2013 Handzame Challenge afgelast  
10/03/2013 Ieper - Kattekoers 56 187
03/03/2013 Brussel - Zepperen 1 194
 24/02/2013 Gent - Staden  afgelast   
 17/02/2013 Rekkem - Clubkampioenschap  95 

Uitslagen 2012

Datum Plaats Aantal deelnemers Resultaat
19/02/2012 Clubkampioenschap Moorsele 82 8
26/02/2012 Gent-Staden 153 65
04/03/2012 Brussel-Zepperen 192 72
10/03/2012 Geluwe 74 Gevallen
18/03/2012 GP Wilfried Peeters Mol 196 73
24/03/2012 Anvaing 156 22
30/03/2012 Triptique des Monts et Châteaux rit 1 154 77
31/03/2012 Triptique des Monts et Châteaux tijdrit 154 80
31/03/2012 Triptique des Monts et Châteaux rit 2 154 121
01/04/2012 Triptique des Monts et Châteaux rit 3 154 gevallen
03/04/2012 PK Tijdrijden Ruddervoorde / 18
07/04/2012 Hooglede 106 4
09/04/2012 Moorslede Vierkaven 57 3
15/04/2012 Beselare-Zonnebeke 133 1
22/04/2012 GP Stad Roeselare (bvb) 196 34
28/04/2012 PK Dadizele 142 Opgave
01/05/2012 Veldegem 154 25
05/05/2012 Dudzele 120 2
08/05/2012 Hooglede 82 8
12/05/2012 Circuit du Pévèle Bersée 145 31
17/05/2012 Wodecq 92 16
23/05/2012 Handzame 74 4
27/05/2012 Barentin (FR) 101 27
30/05/2012 Le Bizet 39 14
03/06/2012 Gits 91 9
09/06/2012 Menen-Moorsele 186 30
                  16/06/2012 Sleihage         41     Opgave      
26/06/2012 Criterium Staden 50 33
29/06/2012 Tour de pays roannais rit 1 105 84
30/06/2012 Tour de pays roannais rit 2 105 64
01/07/2012 Tour de pays roannais tijdrit 105 28
01/07/2012 Tour de pays roannais rit 3 105 53
  Eindklassement Roannais 105 58
08/07/2012 GP JP Monseré Roeselare 107 24
16/07/2012 GP Patrick Lefevre Rumbeke              30 8
18/07/2012 Westrozebeke 92 13
23/07/2012 Westrozebeke (profs) 114 76
24/07/2012 Natour Criterium Roeselare 31 19
26/07/2012 Reningelst (IC)   6
01/08/2012 Ronde van Namen rit 1 200 131
02/08/2012 Ronde van Namen rit 2 200 69
03/08/2012 Ronde van Namen rit 3 200 30
04/08/2012 Ronde van Namen rit 4 200 95
05/08/2012 Ronde van Namen rit 5 200 55
  Eindklassement Ronde van Namen 200 96
09/08/2012 Rumbeke 93 2
14/08/2012 Heusden Koerse 195 127
19/08/2012 BK Wielsbeke-Ooigem 180 93
21/08/2012 Omloop van de Grensstreek 185 8
24/08/2012 Ieper (St-Jan 70 4
       

Uitslagen 2011

 

Datum Plaats

Aantal deelnemers

Resultaat
20/02/2011

Clubkampioenschap

Beveren-Roeselare

51 2
27/02/2011

Kuurne-Brussel-Kuurne (IC)

174 8
13/03/2011 GP André Noyelle Ieper (IC) 183 1
20/03/2011 GP Bernaudeau (IC Fra) 200 15
27/03/2011 Aalst bij St-Truiden (BVB) 186 11
02/04/2011 Nationale Testtijdrit Borlo 25 5
03/04/2011 Zoutleeuw 116 70
10/04/2011

Paris-Roubaix Juniors (Nations Cup)

108 17
12/04/2011 PK Tijdrijden 68 2
16/04/2011 Nationale Testtijdrit Opoeteren 40 12
17/04/2011 GP Bati-Metallo Pommeroeul (IC) 196 69
22/04/2011 Tour of Istria Rit 1 Rovinj - Buzet (Nations Cup) 114 9
23/04/2011

Tour of Istria Rit 2 Umag - Labin (Nations Cup)

111 18
24/04/2011 Tour of Istria Rit 3 Vrsar - Pula (Nations Cup) 101 45
24/04/2011 Tour of Istria Eindklassement (Nations Cup) 114 8
30/04/2011 Zonnebeke 54 2
07/05/2011 Wortegem (BVB) 186 4
14/05/2011 PK Dadizele 151 9
22/05/2011 BK Wielsbeke 196 1
02/06/2011 Korbeek-Lo (BVB) 186 33
05/06/2011 Haringe 45 1
02/07/2011 Tour du Condroz (IC) 130 4
05/07/2011 Course de côtes Harzé 128 12
09/07/2011 Desselgem 85 1
11/07/2011 Gent-Menen (IC) 162 3
16/07/2011 Europees Kampioenschap Offida 142 51
24/07/2011 Ronde van Vlaanderen 132 39
29/07/2011 Liège la Gleize rit 1 Aubel-Aubel  192 30 
30/07/2011 Liège la Gleize rit 2 ploegentijdrit Thimister 32 14 
30/07/2011 Liège la Gleize rit 3 Thimister-Thimister  164 75
31/07/2011 Liège la Gleize rit 4 Herve-La Gleize 151   5
05/08/2011 Nationale Testtijdrit Angreau  45
07/08/2011 Angreau - Honnelles (BVB) 176 16
10/08/2011 Dadizele 57 1
11/08/2011

 Kortrijk Koerse

71 17
13/08/2011 Ingelmunster 96  1
15/08/2011 BK Tijdrijden Tervuren 50
20/08/2011

                              GP Danmark rit 1 Herning-Herning (nations cup)

65 33
20/08/2011

 GP Danmark rit 2 tijdrit Herning (nations cup)

65  24
21/08/2011

 GP Danmark rit 3 Horsens-Horsens (nations cup)

63 24
21/08/2011

GP Danmark eindklassement (nations cup)

65 17
27/08/2011

 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke (IC)

152  1
31/08/2011

 Tijdrit Adinkerke (BVB)

106 18
08/09/2011

                              Rothaus Regio Tour Etappe 1

 107 67
09/09/2011

                              Rothaus Regio Tour Etappe 2

106 47
10/09/2011

                              Rothaus Regio Tour Etappe 3

99  30
11/09/2011

                              Rothaus Regio Tour Etappe 4

95 34
 

                              Rothaus Regio Tour Eindklassement

107 33
17/09/2011 Keizer der Juniores Rit 1 Ieper 147 26
18/09/2011 Keizer der Juniores Tijdrit Wulpen   126 9
18/09/2011 Keizer der Juniores Rit 3 Koksijde 123 33
  Eindklassement Keizer der Juniores 147 16

 

  Bergklassement Keizer der Juniores

147 1
24/09/2011

  WK Kopenhagen

170 43
 

 

   
 

 

   
 

 

   

 

 

Uitslagen 2010

Datum Plaats Aantal deelnemers Resultaat
16/01/2010 Cyclocross Langemark 35 9
23/01/2010 Cyclocross Zonnebeke 27 17
21/01/2010 CK Wervik 39 2
28/02/2010 Vlamertinge 109 2
06/03/2010 Handzame 55 4
14/03/2010 GP André Noyelle Ieper (IC) 193 7
20/03/2010 Outrijve 44 1
28/03/2010 Aalst St-Truiden (BVB) 174 83
02/04/2010 Ster van Zuid-Limburg Tijdrit 198 30
03/04/2010 Ster van Zuid-Limburg Rit 1 198 109
04/04/2010 Ster van Zuid-Limburg Rit 2 167 87
05/04/2010 Ster van Zuid-Limburg Rit 3 151 38
10/04/2010 Beerst-Diksmuide 52 1
15/04/2010 PK Tijdrijden 58 7
18/04/2010 Ville Pommeroeul (IC) 195 27
24/04/2010 Nationale Testtijdrit Neeroeteren 56 25
01/05/2010 Nationale Testtijdrit Borlo 127 12
02/05/2010 Korbeek-Lo (BVB) 169 87
08/05/2010 Wortegem (BVB) 162 11
16/05/2010 PK Oostnieuwkerke WVL 173 1
22/05/2010 Ster van Oost-Vlaanderen Rit 1 173 28
23/05/2010 Ster van Oost-Vlaanderen Tijdrit 168 14
23/05/2010 Ster van Oost-Vlaanderen Rit 2 168 Opgave val
24/05/2010 Ster van Oost-Vlaanderen Rit 3 / Niet gestart
30/05/2010 BK Geel / Opgave val
02/06/2010 Nationale Testtijdrit Montenaken 100 4
06/06/2010 Tour du Condroz (IC) 113 19
13/06/2010  Roesbrugge-Haringe 56   4
 20/06/2010 Passendale  44   5
26/06/2010  Kooigem  45
 01/07/2010 Course de côte Harzé   114  Kettingbreuk
 04/07/2010  Zandvoorde-Zonnebeke 67   6
11/07/2010 Gent-Menen (IC) 112 37
14/07/2010 Vrasene 76 27
17/07/2010 Olsende Omloop het Nieuwsblad (IC) 189 2
 21/07/2010 Pollinckhove   51
 25/07/2010 Ronde van Vlaanderen (IC)  192   47
 30/07/2010

Liège la Gleize

Aubel-Aubel

180  113 
31/07/2010

 Liège la Gleize

Ploegentijdrit Thimister

 30 17 
 31/07/2010

 Liège la Gleize

Thimister-Thimister

162  63 
01/08/2010

 Liège la Gleize

Grand Rechain-La Gleize

 144 85 
 01/08/2010

 Liège la Gleize

Eindklassement

 180 75 
08/08/2010

 Angreau-Honelles (BVB)

155  12 
11/08/2010

 Dadizele

 84
15/08/2010

Habay-la-Neuve BK TT

 44 19 
16/08/2010

 Moorslede Criterium

 45 11 
 21/08/2010

 Ingelmunster (IC)

145   42
 24/08/2010

 Langemark - Madonna

 41  2
28/08/2010 Omloop mandel-leie-schelde Meulebeke (IC) 160 4
31/08/2010 Tijdrit Adinkerke (BVB)   96 12 
 05/09/2010 Remouchamps (BVB)   164 28 
 11/09/2010 Diegem (IC)  167   32
18/09/2010

Keizer der Juniores Koksijde

Rit 1 : Ieper - Ieper

138 5
19/09/2010

Keizer der Juniores Koksijde

Rit 2 : Tijdrit Wulpen - Wulpen

138 24
19/09/2010

Keizer der Juniores Koksijde

Rit 3 : Koksijde - Koksijde

138 17
19/09/2010

Keizer der Juniores Koksijde

Algemeen Eindklassement 

138 4
19/09/2010

Keizer der Juniores Koksijde

Bergklassement

138 1